Let op!

Er is een storing. Hierdoor is WIL tijdelijk telefonisch minder goed bereikbaar dan u van ons gewend bent. Wij werken aan de oplossing. Probeert u later nog eens te bellen. Dank voor uw begrip. 

Twee ijsjes

Heeft u vakantieplannen? Geef ze door

Het is belangrijk dat u aan uw werkcoach toestemming vraagt als u op vakantie wilt. Geef uw plannen minimaal 4 weken van te voren door. In uw vakantie roepen wij u dan niet op.

Zijn wij niet op de hoogte? Dan verwachten wij dat u – net als anders – op tijd reageert op onze uitnodigingen. Bijvoorbeeld voor een sollicitatiegesprek. Gaat u naar het buitenland? Vul dan een formulier in via DigiD.

Bekijk hier alle informatie over uw vakantiemelding: Vakantieverzoek indienen | WIL werk en inkomen Lekstroom (wil-lekstroom.nl).
Heeft u geen computer? Bel dan met onze klantenservice op 030 - 7022 300. Wij helpen u graag verder.